MaxControl rejestracja czasu pracy
Firma

Historia firmy MaxControl sięga lat '90 XX wieku. Zaczynaliśmy jako mała grupa programistów, która opracowywała nowatorskie oprogramowanie, stanowiące integralny składnik systemu rejestracji czasu pracy. Program ten – nazwany pieszczotliwie Kontrolkiem – stał się hitem na polskim rynku ze względu na nowatorskie rozwiązania, obsługiwane przez lekki, przyjazny i prosty interface.

Następne zamówienia posypały się błyskawicznie. Tworzyliśmy autorskie oprogramowania do ewidencji czasu pracy, które dostosowywaliśmy do rejestratorów czasu pracy. Z czasem rozszerzyliśmy działalność na sprowadzanie z Dalekiego Wschodu oraz Europy własnych, zaprojektowanych przez nas rejestratorów.

Na chwilę obecną obsługujemy niemal setkę firm na terenie całego kraju. Nasze systemy rejestracji czasu pracy wdrażane są do firm prywatnych oraz jednostek administracyjnych. Stanowią zarówno element prewencji, jak i rygoru kontroli wywołanego złym zachowaniem pracowników. Dzięki naszym systemom ewidencji czasu pracy, pracownicy funkcjonują bardziej efektywnie oraz skutecznie.

Aktualności
Wrzesień 24, 2011

Wdrożyliśmy system ewidencji czasu pracy w firmie InfoDęb. Zobacz jak to zrobiliśmy. więcej

Wrzesień 11, 2011

Pojawiła się nowa edycja rejestratora ZX-15 z kontrolą dostępu oraz kamerą. Zobacz charakterystykę! więcej

Kontakt

MaxControl
Ewidencja czasu pracy

ul. Kontrolna 15
09-121 Warszawa
info@maxcontrol.com