MaxControl rejestracja czasu pracy
Ciepło – zimno – nowoczesne regulatory temperatury

Ewidencja czasu pracyTemperatura odgrywa istotną rolę w życiu każdego człowieka. Bardzo ważna jest np. ciepłota ciała, otaczającego nas powietrza, spożywanych produktów, jak również temperatura pracy różnych urządzeń. I właśnie ten ostatni przypadek leży w kręgu zainteresowań firmy MaxControl.

Nowoczesne, elektroniczne regulatory temperatury to obok rejestratorów czasy pracy i aparatury kontroli dostępu główny profil działalności firmy. W tym miejscu warto wspomnieć, do czego służy typowy regulator temperatury i jakie jest główne zadanie?

Jak sama nazwa wskazuje regulatory temperatury muszą zapewnić utrzymanie optymalnej ciepłoty np. pomieszczeń lub urządzeń na zakładanym poziomie. Chodzi o to, że np. we wszelkiego typu procesach technologicznych wymagane są temperatury, których przekroczenie może skutkować bardzo dużymi stratami, zarówno ekonomicznymi jak i materiałowymi.

Dlatego też firma MaxControl stawia na nowoczesne rozwiązania, jakimi są elektroniczne regulatory temperatury. Więcej szczegółów rozwiązań technicznych dotyczących tych urządzeń możemy poznać na stronie maxcontrol.tdnet.com.pl, gdzie dodatkowo do dyspozycji wszystkich zainteresowanych oddany jest dział tzw. wsparcia, udzielający niezbędnych i fachowych informacji.

Aktualności
Wrzesień 24, 2011

Wdrożyliśmy system ewidencji czasu pracy w firmie InfoDęb. Zobacz jak to zrobiliśmy. więcej

Wrzesień 11, 2011

Pojawiła się nowa edycja rejestratora ZX-15 z kontrolą dostępu oraz kamerą. Zobacz charakterystykę! więcej

Kontakt

MaxControl
Ewidencja czasu pracy

ul. Kontrolna 15
09-121 Warszawa
info@maxcontrol.com