MaxControl rejestracja czasu pracy
Realizacje

Rejestracja czasu pracyJak już wspominaliśmy z naszych systemów rejestracji czasu pracy korzysta już niemal setka przedsiębiorstw rozlokowanych na terenie całego kraju. Poniżej przedstawiamy nasze najlepsze realizacje.

Symantexon – agencja interaktywna

Wdrożyliśmy tutaj program GreenCamp, ewidencjonujący czas pracy na komputerach. Wedle naszej sondy po miesiącu użytkowania efektywność pracowników kształtuje się obecnie na poziomie 94%, co jest najlepszym wynikiem, nie osiągniętym jeszcze w historii firmy. Praca zarejstrowana przy pomocy programu stanowi punkt wyjścia do ustalania wysokości premii.

Panatomix – outsourcing IT

Panatomix znajduje się w ogromnym biurowcu umiejscowionym w samym centrum Warszawy. Duża ilość pracowników zmusiła kierownictwo firmy do zastosowania systemu rejestracji czasu pracy wraz z kontrolą dostępu. Urządzenia rejestrujące zostały zamontowane przy drzwiach wejściowych oraz przy każdym stanowisku pracy danego pracownika.

InfoDębce – administracja Mokotów

InfoDębce to zarządca znacznej ilości nieruchomości na terenie warszawskiego Mokotowa. Duża przestrzeń biurowa zachęciła firmę do zamontowania rejestratorów czasu pracy przy każdym gabinecie w biurze. Zakupiony został także program Green Camp, który nie został jednakże zainstalowany na komputerach pracowniczych, lecz służy kierownictwu firmy w badaniu własnej efektywności oraz skuteczności.

Aktualności
Wrzesień 24, 2011

Wdrożyliśmy system ewidencji czasu pracy w firmie InfoDęb. Zobacz jak to zrobiliśmy. więcej

Wrzesień 11, 2011

Pojawiła się nowa edycja rejestratora ZX-15 z kontrolą dostępu oraz kamerą. Zobacz charakterystykę! więcej

Kontakt

MaxControl
Ewidencja czasu pracy

ul. Kontrolna 15
09-121 Warszawa
info@maxcontrol.com